Przedłużanie Włosów
KLIX® CERTIFIED STYLIST

Renata Podfigurna
innowacyjność – inspiracje - wyobraźnia

Nazywam się Renata Podfigurna i jestem stylistą fryzur. Od lat pomagam moim klientkom pięknie wyglądać o każdej porze dnia i nocy. Aby sprostać wymaganiom pań odwiedzających mój salon, cały czas się doszkalam, dzięki czemu każdej klientce mogę zaproponować w pełni profesjonalną usługę, dającą jej najmodniejszą fryzurę.

Jedną z usług, której w pełni oddałam moje serce jest przedłużanie włosów. Obalam mity, które zabieg ten stawiają w złym świetle. Zabieg ten wykonuję przede wszystkim metodą Klix, który jest nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim maksymalnie skraca czas zabiegu. Stylista, który podejmie się usługi tą metodą, jest w stanie wykonać zagęszczanie włosów w przeciągu jednej godziny, a jeśli się bardzo postara i klientka będzie z nim współpracować - nawet w krótszym czasie.

Jestem osobą, dla której doczepianie włosów metodą Klix nie jest tajemnicą. Nie tylko stosuję ją na co dzień, ale również jestem w stanie nauczyć jej innych stylistów. Proponowany sposób jest na tyle łatwy, że bez problemu poradzi sobie z nim zarówno doświadczony fryzjer, jak i osoba, która dopiero uczy się fachu. Skąd ta pewność? Otóż w prezentowanej metodzie nie ma mowy o zastosowaniu dotychczasowych patentów, którymi są kleje, ciepło, widoczne taśmy podtrzymujące czy też różnego rodzaju środki chemiczne.

Zastanawiasz się, co unikatowego znajdziesz w prezentowanej metodzie? Otóż poza nową metodą doczepiania, wyróżnia ją spośród pozostałych fakt, iż doczepiane włosy są całkowicie naturalne. Oznacza to, że klientka po doczepieniu pasma nie zobaczy żadnej różnicy pomiędzy nim, a własnymi włosami. Co ważne dla pań, które korzystają z tego zabiegu - nie będą musiały poddawać przyczepionych włosów stylizacjom fryzjerskimi maszynami, które mogłyby zniszczyć pasma. Do ich ułożenia wystarczą tak naprawdę ich dłonie.

Co zyskujesz, przedłużając i zagęszczając włosy metodą Klix?

Wbrew pozorom, prezentowana metoda daje ogromne możliwości kobietom, które do tej pory nie były zadowolone z długości czy gęstości swoich włosów. Klix pozwala na:

  • stworzenie nowej, pięknej fryzury w zaledwie godzinę,
  • aby fryzura cały czas była piękna, wystarczy pasma uzupełniać co 1 - 1,5 miesiąca. Zabieg ten trwa jedynie 30 minut,
  • jeśli klientka chce pozbyć się doczepionych pasm, wystarczy 10 minut w naszym salonie, gdzie doprowadzimy Twoje włosy do pierwotnego kształtu,
  • indywidualnie dopasowujemy pasma do potrzeb i koloru włosów klientki,
  • nikt nie zauważy, że masz doczepione włosy, system został tak opracowany, aby pasma były umocowane w pełni naturalnie,
  • jeśli będziesz słuchała zaleceń stylisty i odpowiednio pielęgnowała swoje włosy, pasma utrzymają się nawet do pół roku, a Ty nie poczujesz, że posiadasz doczepiane włosy na swojej głowie.

Potwierdzenie patentowe
Klix Hair Extensions, jesteśmy dumnymi posiadaczami patentu U. S. o numerze 7,753,057 B2 oraz 8,336,559. Możecie to sprawdzić na stronie internetowej the United States Patent Office.

Kolory i Tekstura

Kolory

W zależności od potrzeb zamawiamy pasma, które do naszego salonu przyjeżdżają w trzech rodzajach kolorystycznych - od jednego pasma aż po trzy. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że stylista ma możliwość wyboru odpowiedniego koloru otwierając tylko jedną paczkę.

Pojedynczy kolor

Posiadając taką paczkę, stylista nakłada na pasmo, jeden mocny kolor.

Kolor podwójny:

Taki zestaw pozwala fryzjerowi nałożyć dwa kolory jednocześnie, co 1,5 cm każdy.

Kolor podwójny:

jaśniejszy i ciemniejszy kolor jest nakładany wzdłuż całego pasma co 0,75 cm każdy.

Potrójny kolor:

Ten zestaw daje największe możliwości, ponieważ stylista jest w stanie uzyskać naprawdę ciekawy efekt. Mocniejsze kolory nakłada co 1,5 cm, zaś pośredni na całe pasmo. W paczkach z potrójnym kolorem stylista odnajdzie pasmo KlixTensions, które posiada cztery części o szerokości 25 cm koloru jasnego oraz dwie ciemnego. Wybierając mieszankę HaltPax, można spodziewać się jednego pasma koloru najciemniejszego i dwóch najjaśniejszego.

Ombre

Metoda zakłada również zamocowanie pasma ombre, w którym najciemniejszy kolor występuje u nasady głowy, aby powoli przechodzić do najjaśniejszego na samym końcu.

Tekstura

Prezentowane pasma dostępne są w wersji prostej i falowanej. Obecnie dostępne są dwa rodzaje długości - 45 cm (dostępne we wszystkich kolorach) i 55 cm (dostępne jedynie niektóre odcienie).

Usługa nie jest wykonywana z wykorzystaniem włosów klientki

Opinie o zagęszczaniu i przedłużaniu włosów

Po ciąży moja fryzura pozostawiała wiele do życzenia, dlatego zdecydowałam się na doczepianie włosów. Była to świetna decyzja... Teraz moje włosy są gęste i super się układają. I wszyscy pytają mnie jakie odżywki stosuję:) Szczerze polecam przedłużanie włosów! Niebawem ponownie odwiedzę Gdańsk na uzupełnienie włosków:)
Beata, Gdańsk

Moje włosy nigdy nie były gęste i grube, ale wszystko zmieniło się, kiedy zdecydowałam się na przedłużanie włosów. Wreszcie mam takie włosy, o jakich zawsze marzyłam. Po prostu efekt powala. Doczepianie włosów to cudowny wynalazek, dla osób takich jak ja. Na początku miałam obawy, czy nie będzie to wyglądało sztucznie itp., ale nic z tych rzeczy. Włosy doczepiane są tak dobierane, że wyglądają jak nasze naturalne, a ich pielęgnacja nie wymaga dużych wysiłków. Jeśli mamy słabe włosy, to naprawdę doczepianie jest zbawieniem. Ja jestem mega zadowolona. Dziękuję!
Dagmara z Gdańska

Przedłużanie włosów to piękne włosy w niemal godzinę!!! Skorzystałam z tej usługi na krótko przed swoim ślubem, ale muszę przyznać, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Nie sądziłam, że doczepianie włosów sprawi, że będę się lepiej czuła we własnej skórze. Polecam! Pełen profesjonalizm i piorunujący efekt.
Weronika K.

Doczepianie włosów w Gdańsku - Skontaktuj się!

Zapraszam na indywidualną konsultację - tel: 574-233-238
lub na adres e-mail: Email revelklixhairextensions@wp.pl

Zapraszam w Poniedziałek, Środę i Piątek w godzinach od 10 do 20
Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że aktualnie mam klienta lub nie ma mnie w pracy, oddzwonię jak tylko będzie to możliwe!


Dane adresowe

Salon znajduje się na:
Ul. Olsztyńska 1
81-312 Gdynia