KLIX® CERTIFIED STYLIST

Renata Podfigurna SOPOT
innowacyjność – inspiracje - wyobraźnia

Jeżeli myślałaś, że przedłużanie włosów jest niemodne i zniszczy Twoje naturalne pasma, w tym miejscu chciałabym wyprowadzić Cię z tego błędu. Jestem ekspertem w dziedzinie Klix, który pozwala bez uszkodzenia Twoich naturalnych pasm przeprowadzić zabieg zagęszczenia i przedłużenia włosów.

Aby uzmysłowić Wam, że doczepianie włosów jest w pełni bezpieczne, opowiem odrobinę o systemie, który stosuję u siebie w salonie.

Klix pozwala na zagęszczanie włosów w krótkim czasie, ponieważ zabieg nie trwa dłużej niż 60 minut. Co powoduje, że trwa on tak krótko? Oczywiście odpowiednio dobrane pasma włosów, które są przyczepiane do włosów dzięki minimalnym silikonowym paskom. Metoda ta odchodzi od często stosowanego ciepła czy klejów niszczących naturalne włosy klientek. Co ważne, doczepiane kosmyki są w całości wykonane z naturalnych włosów, dzięki czemu nie widać, która część czupryny została doczepiona. Poza tym stylista układa jest w sposób, który pozwala na bezproblemową pielęgnację, dającą doskonały efekt wizualny.

Co daje zabieg przedłużania włosów?

Skoro jesteś w tym miejscu, zapewne masz wątpliwości. Mam nadzieje, że zalety zabiegu, który chce Ci zaoferować rozwieją je na tyle, że dasz się namówić na stylizację i sama ocenisz, czy było warto. Dzięki metodzie Klix:

  • koniec z długotrwałym zapuszczaniem włosów. Przedłużysz je w niecałą godzinę,
  • twoje włosy będą bezpieczne, ponieważ do aplikacji pasm nie używam klejów i wysokiej temperatury,
  • każde pasmo dopasowywane jest indywidualnie, dzięki czemu nasz pewność, że kolor nie będzie odbiegał od Twoich naturalnych włosów,
  • idealny efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy od przeprowadzenia przedłużania włosów.

Potwierdzenie patentowe
Klix Hair Extensions, jesteśmy dumnymi posiadaczami patentu U. S. o numerze 7,753,057 B2 oraz 8,336,559. Możecie to sprawdzić na stronie internetowej the United States Patent Office.

Kolory i Tekstura Włosów

Aby sprostać wymaganiom klientów, każdy stylista powinien wybierać odpowiednie połączenia pasm, zarówno kolorystyczne, jak i ilościowe. Co to oznacza? Tylko tyle albo aż tyle, że Klix pakowane są odpowiednio jako jedno, dwie lub trzy wersje kolorystyczne, pozwalające stworzyć odpowiednią barwę włosa. Poniżej przedstawiam zasadę, którą powinien kierować się stylista podczas wybierania odpowiedniego produktu.

  1. Jeden kolor - w paczce znajdziecie jeden intensywny kolor, który w całości aplikowany jest na pasma.

  2. Dwa kolory - pozwala na stworzenie odpowiedniego odcienia, poprzez nałożenie obu kolorów na całe pasmo w proporcjach po 1,5 cm na przemian.

  3. Potrójny kolor - tutaj stylista ma pole do popisu, ponieważ trzy kolory przesłane są w proporcjach - cztery długości koloru najjaśniejszego o szerokości 25 cm oraz dwie części koloru najciemniejszego. Kolory te równomiernie nakłada się na pasmo co 1,5 cm w równych częściach, a na nie kolor pośredni na całość.

  4. Ombre - żeby nie było zbyt monotonnie, możecie wybrać także wybrać kosmyki ombre, czyli najciemniejsze u nasady głowy, zaś najjaśniejsze na końcach.

Ważną podczas wyboru pasma jest jego tekstura. Okazuje się, że producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientek i stylistów. Zaproponowali dwa rodzaje pasm - prostą i falowaną. Dzięki temu żadna z Pań nie będzie miała problemu z pielęgnacją włosów i ich naturalnym wyglądem.

Stylizacje

Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta i chciałabyś mieć przedłużone włosy prezentowaną metodą – Skontaktuj się ze mną. Opowiem Ci o metodzie i pokażę, że zabieg nie należy do strasznych, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania klientek.

Usługa nie jest wykonywana z wykorzystaniem włosów klientki

Skontaktuj się!

Zapraszam na indywidualną konsultację - tel: 574-233-238
lub na adres e-mail: Email revelklixhairextensions@wp.pl

Zapraszam w Poniedziałek, Środę i Piątek w godzinach od 10 do 20
Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że aktualnie mam klienta lub nie ma mnie w pracy, oddzwonię jak tylko będzie to możliwe!


Dane adresowe

Salon znajduje się na:
Ul. Olsztyńska 1
81-312 Gdynia