KLIX® CERTIFIED STYLIST

Renata Podfigurna
innowacyjność – inspiracje - wyobraźnia

Nazywam się Renata Podfigurna i właśnie tutaj chciałabym wam przedstawić metodą przedłużania włosów, która opanowała całe Trójmiasto. Prezentowany sposób pozwala poprawić fryzurę w kilka chwil i cieszyć się nią nawet do 6 miesięcy po zabiegu. Metoda, której używam do zabiegów przedłużania i zagęszczania włosów to opatentowany system Klix.

Potwierdzenie patentowe
Klix Hair Extensions, jesteśmy dumnymi posiadaczami patentu U. S. o numerze 7,753,057 B2 oraz 8,336,559. Możecie to sprawdzić na stronie internetowej the United States Patent Office.

Historia przedłużania włosów KLIX®

Prezentowana metoda przywędrowała do nas z USA, gdzie została wymyślona przez dwóch stylistów z Michigan. Przez ponad 30 lat ich głównym źródłem utrzymania było przedłużanie włosów, mieli w tym aspekcie niemałe doświadczenie. Nie wszystkie sposoby przypadły im do gustu, dlatego też poświęcili lata badań i mnóstwo pieniędzy na to, aby wynaleźć metodę idealną, która nie zniszczyłaby naturalnych włosów klientek, a zarazem sprawiła, że zagęszczanie włosów wykonywałoby się szybciej. Po wielu godzinach prób, wymyślili metodę Klix, która obecnie jest najlepszym sposobem na doczepianie włosów.

Co wyróżnia metodę Klix od pozostałych?

Zapewne zastanawiasz się czym ta metoda różni się od innych? Przecież włosy doczepia się tak, jak w pozostałych. A jednak, jej twórcy zadbali o to, aby włosy nie tylko pochodziły od innych pań, a co za tym idzie - były w pełni naturalne, ale także doczepiane są w sposób, który nie niszczy czupryny klientki. Jak to możliwe? Otóż pasma mają mikroskopijny silikonowy pasek, który umieszcza się u nasady głowy. Nie ma tutaj mowy o wysokiej temperaturze, zgrzewaniu, czy klejach, które do tej pory były stosowane.

Dodatkowo włosy poddawane są koloryzacji jedynie w momencie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Najczęściej jednak udaje się dobrać kosmyki w taki sposób, że nie odbiegają one od naturalnych włosów klientki. Dzięki temu po zabiegu całość wygląda bardzo naturalnie, a włosy mają cudowny blask. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest specjalny efekt, którego nie posiada inna metoda pozwalająca przedłużyć włosy. Mowa tutaj o “double drawn”, czyli powszechnej kontroli każdego pasma, które trafia do paczki. Dzięki temu np. w jednej paczce stylista otrzyma równe włosy, dzięki czemu będzie mógł przeprowadzić zabieg doczepiania włosów bezproblemowo.

Kolory i Tekstura

Prezentowana metoda pozwala na dowolne przedłużanie włosów. Dzięki paczkom kryjącym w sobie pojedyncze, podwójne lub potrójne kolory, stylista ma możliwość przeprowadzenia zabiegu w krótkim czasie i z oczekiwanym przez klientkę efektem. Główną zaletą wyboru podwójnych i potrójnych pasm jest fakt, że fryzjer posiada w jednej paczce rozmaite kolory, co jeszcze bardziej ułatwia mu zagęszczanie włosów.

Aby w pełni poznać metodę, warto zapoznać się z poszczególnymi zestawami:

  1. kolor pojedynczy pozwala na jego aplikację na całości pasma znajdującego się w paczce,

  2. kolor podwójny daje możliwość doboru koloru pasm do naturalnego koloru włosów klientki, poprzez nakładanie farby jaśniejszej i ciemniejszej na przemian co 1,5 centymetra,

  3. kolor potrójny, to najczęściej wybierana przez stylistów paczka. Mają oni bowiem do wyboru 3 kolory, które nakłada się: najjaśniejszy z najciemniejszym naprzemiennie co 1,5 cm, zaś pośredni na całym pasmie włosów. Cała paczka Klix Tensions zawiera dwie części koloru najjaśniejszego i cztery części koloru najciemniejszego o szerokości 25 cm,

  4. Ombre - jest to propozycja dla osób zdecydowanych, gdzie najciemniejszy kolor spotkamy u nasady głowy, zaś najjaśniejszy na końcach pasma. Pomiędzy nimi znajduje się kolor pośredni.

Każde pasmo można zamówić w formie prostej lub falowanej. Sprawia to, że zarówno stylista, jak i w późniejszym czasie klientka, nie będą mieli problemu z ułożeniem doczepionych pasm.

Usługa przedłużania, zagęszczania i doczepiania włosów nie jest wykonywana z wykorzystaniem włosów klientki

Skontaktuj się! Zagęszczanie włosów Trójmiasto

Zapraszam na indywidualną konsultację - tel: 574-233-238
lub na adres e-mail: Email revelklixhairextensions@wp.pl

Zapraszam w Poniedziałek, Środę i Piątek w godzinach od 10 do 20
Jeśli nie odbieram telefonu to znaczy, że aktualnie mam klienta lub nie ma mnie w pracy, oddzwonię jak tylko będzie to możliwe!


Dane adresowe

Salon znajduje się na:
Ul. Olsztyńska 1
81-312 Gdynia